Protokół
Z posiedzenia Komisji Rekrutacyjnej powołanej Zarządzeniem Nr. 4/2020 z dnia 02.03.2020r przez Dyrektora Przedszkola z dnia 16.04.2020 roku, do przeprowadzenia rekrutacji kandydatów na wolne miejsca w przedszkolu na rok szkolny 2020/2021. Komisja Rekrutacyjna pracuje zgodnie z „Regulaminem Rekrutacji”.
Data posiedzenia Komisji Rekrutacyjnej 16.04.2020 rok
Miejsce posiedzenia Komisji Rekrutacyjnej: Gminne Przedszkole w Łaszczowie, ul. Chopina 11A.
Skład Komisji:
Przewodniczący : Dorota Kawka - nauczyciel
Członkowie:
1. Diana Tucka- nauczyciel
2.Mirosława Tucka- nauczyciel
3.Iwona Michniak – rodzic
1. Przebieg pracy Komisji Rekrutacyjnej
Do przedszkola wpłynęło 36 wniosków. W przedszkolu prowadzony jest nabór na 36 wolnych miejsc. Liczba kandydatów, których rodzice złożyli wnioski o przyjecie do Gminnego Przedszkola i wskazali je jako przedszkole pierwszego wyboru wynosi 36.
Nie przyjęto do przedszkola 0.
Ustalenie komisji Rekrutacyjnej – Komisja ustaliła i podje do publicznej wiadomości listy dzieci przyjętych i nieprzyjętych – załączniki do protokółu.
Punktacja kryteriów postępowania rekrutacyjnego jest dla zainteresowanych do wglądu u Przewodniczącego Komisji Rekrutacyjnej.
Na tym protokół zakończono.
Przewodniczący: Członkowie:
……………………… 1…………………………..
2…………………………..
3…………………………….
Lista kandydatów przyjętych do Gminnego Przedszkola na rok szkolny 2020/2021
Na podstawie art. 157 ust.2pkt. 2Ustawy z dnia 14 grudnia 2016r. Prawo Oświatowe (Dz. U. Z 2017r. Poz.59) . Zarządzenia Nr 4/2020 Dyrektora Przedszkola z dnia 02.03.2020roku.
Komisja Rekrutacyjna powołana Zarządzeniem Nr 4/2020 przez Dyrektora Przedszkola z dnia 02.03.2020roku po przeprowadzonym postępowaniu rekrutacyjnym przyjmuje na rok szkolny 2020/2021, niżej wymienionych kandydatów:
Rok urodzenia 2014
1.Koza Aleks
2.Kuropatnicka Kamila
Rok urodzenia 2015
1.Błachuta Mateusz
2.Gardiasz Emilia
3.Steciuk Anastazja
4.Wasyluk Sebastian
5.Wawrzusiszyn Łucja
6.Wolski-Rzewulski Gabriel
Rok urodzenia 2016
1.Bodeńko Lena
2.Byś Dominik
3.Huk Zofia
4.Jarszak Nikodem
5.Karwański Jakub
6.Kowalik Gabriel
7.Koza Filip
8.Kozłów Zuzanna
9.Mielniczuk Miłosz
10.Szopa Marcel
11.Warmiński Hubert
12.Wawrzusiszyn Oliwia
13.Zielonka Malwina
Rok urodzenia 2017
1.Drąszcz Wiktor
2.Kowalik Sebastian
3.Łagowski Michał
4. Niedźwiedż Alan
5.Olech Maja
6.Socka Jowita
7. Wawrzusiszyn Przemysław
8. Zwolan Szymon
9.Zyza Aleksandra
Rok urodzenia 2018
1.Bednarski Franciszek
2.Bednarski Michał
3.Ogryzko Hanna
4.Ozimek Tomasz
5.Pisowicz Maciej
6.Skowroński Karol
…......................................................................
Data podania do publicznej wiadomości
….............................................
podpis Przewodniczącego Komisji Rekrutacyjnej