GMINNE


PRZEDSZKOLE W ŁASZCZOWIE

 RODO              tel: (84) 66 11 530

 

 

      Aktualne wydarzenia

Lista dzieci grupa I

Wychowawca: Pani Anna Koper

  1. Bednarski Franciszek

  2. Bednarski Michał

  3. Byś Dominik

  4. Drąszcz Wiktor

  5. Jarszak Nikodem

  6. Karwański Jakub

  7. Kowalik Garbriel

  8. Kowalik Sebastian

  9. Koza Filip

  10. Kozłów Zuzanna

  11. Łagowski Michał

  12. Niedźwiedź Alan

  13. Ogryzko Hanna

  14. Olech Maja

  15. Ozimek Tomasz

  16. Pisowicz Maciej

  17. Skowroński Karol

  18. Socka Jowita

  19. Szopa Marcel

  20. Warmiński Hubert

  21. Wawrzusiszyn Oliwia

  22. Wawrzusiszyn Przemysław

  23. Zielonka Malwina

  24. Zwolan Szymon

  25. Zyza Aleksandra

 

Lista dzieci grupa II

Wychowawca: Pani Dorota Kawka

  1. Adamczuk Nina

  2. Bałka Łucja

  3. Bilewicz Zuzanna

  4. Bodeńko Lena

  5. Byś Zuzanna

  6. Chmielewski Michał

  7. Dorota Eryk

  8. Dydiok Antonina

  9. Huk Zofia

  10. Huńko Kacper

  11. Iżyński Tymon

  12. Kłos Martyna

  13. Kyć Mikołaj

  14. Łysiak Tomasz

  15. Mielniczuk Miłosz

  16. Nowoświat Magdalena

  17. Piróg Aleksander

  18. Rorat Hanna

  19. Stachurski Kacper

  20. Strójwąs Zofia

  21. Swatowski Aleksander

  22. Szopa Kacper

  23. Wronka Amelia

 

Lista dzieci grupa III

Wychowawca: Pani Mirosława Tucka

  1. Bednarz Szczepan

  2. Błachuta Mateusz

  3. Droździel Antoni

  4. Ferenc Karina

  5. Gardzioła Kacper

  6. Głuszek Julia

  7. Grądkowski Leon

  8. Habit Ksawery

  9. Karczmarczyk Laura

  10. Kędziora Zofia

  11. Korczyńska Anna

  12. Kowalik Emilia

  13. Motyl Laura

  14. Muca Zofia

  15. Nowosad Zofia

  16. Piętak Marcel

  17. Rorat Gabriela

  18. Rosperska Marcelina

  19. Sawa Jan

  20. Steciuk Anastazja

  21. Seń Karol

  22. Tomaszewska Julia

  23. Tucka Aniela

  24. Wolski-Rzewuski Gabriel

  25. Zyza Zofia

 

Lista dzieci grupa IV

Wychowawca: Pani Elżbieta Dziki

  1. Adamczuk Igor

  2. Baj Hanna

  3. Borkowski Adrian

  4. Byś Lena

  5. Byś Przemysław

  6. Dobosz Jakub

  7. Dydiok Zuzanna

  8. Garbacz Lena

  9. Huk Hanna

  10. Karwan Karol

  11. Klimczak Kaja

  12. Knap Karol

  13. Łagowski Szymon

  14. Łyta Julia

  15. Nowosad Marcel

  16. Nowoświat Karol

  17. Padrak Leonard

  18. Piróg Wiktor

  19. Piwko Izabela

  20. Sochan Patrycja

  21. Sikora Emilia

  22. Trumiński Marcel

  23. Wąsiura Julia

  24. Wojciechowski Jakub

  25. Zubiak Justyna

 

Lista dzieci grupa V

Wychowawca: Pani Justyna Bednarska

  1. Banach Łukasz

  2. Borowiak Łucja

  3. Brzezicki Adam

  4. Brzezicki Kacper

  5. Chudyga Martyna

  6. Engel Natan

  7. Gardiasz Emilia

  8. Grzeszata Amelia

  9. Kłyż Martyna

  10. Koza Aleks

  11. Kuropatnicka Kamila

  12. Nazar Maksymilian

  13. Niedźwiedź Paula

  14. Oleszko Oliwia

  15. Ozimek Maja

  16. Piasecki Filip

  17. Puchalska Oliwia

  18. Seń Aniela

  19. Swatowska Martyna

  20. Wasyluk Sebastian

  21. Wawrzusiszyn Łucja